Close
DRONIE - WIFI foldable drone Išdidinti

WIFI valdomas dronas DRONIE

WIFI valdomas dronas su kamera ''DRONIE'' ir nuotolinio valdymo pulteliu. Yra fotografavimo bei vaizdo įrašymo funkcijos. Maitinimo šaltinis: įkraunama Li-Ion 200mAh baterija.

Mano reklama elektroninėje parduotuvėje galite lengvai ir greitai įsigyti "DRONIE'' nuotoliniu būdu valdomą droną. Detalesnė informacija pateikta žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

WIFI valdomas ir įkraunamas dronas su kamera ''DRONIE''. Komplekte yra nuotolinio valdymo pultelis. Dronas su fotografavimo bei vaizdo įrašymo funkcijomis gali būti valdomas ir per Jūsų telefono aparate įdiegtą mobiliąją programėlę. Dedasi SD  atminties kortelė (į komplektaciją neįtraukta). Maitinimo šaltinis: įkraunama Li-Ion 200 mAh talpos baterija.

Išmatavimai9X7X3 CM
Kilmės šalisCN
Svoris0,281
SudėtisItem with multi-materials

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close