Close

Pripučiamos sirgalių lazdos BAMBAM

Pripučiamų PE sirgalių lazdų rinkinys ''BAMBAM''.

Mano reklama elektroninėje parduotuvėje galite lengvai ir greitai įsigyti "BAMBAM'' pripučiamas sirgalių lazdas. Detalesnė informacija pateikta žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Pripučiamų sirgalių lazdų rinkinys ''BAMBAM''. Rinkinį sudaro: 2 iš polietileno (PE) pagamintos lazdos ir plastikinis šiaudelis joms pripūsti. Galimybė pasirinkti iš 5 -ių spalvų. Trenkiant lazdas viena į kitą išgaunamas stiprus garsas. Kai vienu metu keliatas žmonių groja šiomis lazdomis, sukuriamas aukštas garso fonas. 

Palaikyk savo mėgstamą komandą, grupę, ar renginį. Būk triukšmingas ir aistringas savo mylimos komandos gerbėjas su pripučiamomis sirgalių lazdomis. Tegul skamba tribūnose BAM BAM BAM. 

Kilmės šalisCN
Išmatavimai60X10,5 CM
Svoris0,021
SudėtisPolyethylene

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close