Close

Reklaminė "kompaso" formos USB atmintinė su užraktu 64 Gb, USB 3.0

Reklaminė "kompaso" formos antikinio aukso spalvos USB atmintinė su užraktu 32 Gb, USB 3.0 jungtimi.

Siūlome įsigyti USB raktą MATIC. Plačiau apie gaminį ir jo savybes galite rasti žemiau skiltyje "APIE PREKĘ". Pasirinkite norimą kiekį, spalvą, įsidėkite į pirkinių krepšelį, pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo būdą ir ši prekė keliaus pas jus.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Esant poreikiui galime uždėti jūsų norimą spaudą. Atkreipkite dėmesį, jog į pateiktas prekės kainas logotipo uždėjimo kaina neįskaičiuota. Jei turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

USB atmintinė sukurta pagal senovinio „kompaso“ dizainą antikinio aukso spalvos. Šis USB „flash“ įrenginys su užkoduotu priėjimu į slaptą skaitmeninę informaciją, paslėptą viduje. 
Ši USB atmintinė pakeitė nusistovėjusius stereotipus apie usb laikmenas ir jų dizainą. Nuo pirmojo užrakto pasukimo suprasite, kad tai nėra paprasta USB laikmena.
Tik šio usb "kompaso" savininkas, kuris žino keturių užrakto padėčių kombinaciją, gali atrakinti užraktą ir gauti prieigą prie paslėpto USB atmintinės turinio. Šis kokybiškas kieto lydinio USB laikiklis išlaikys visus Jūsų kokybės išbandymus. 

Nepaprasta verslo dovana ar tiesiog dovana sau, kaimynui, draugui ar kolegoms. Išskirtinio dizaino usb atmintinė su užraktu. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close