Close

Juodos spalvos USB atmintinė su kodu "LokenToken", 16 GB, USB 3.0

Juodos spalvos USB atmintinė su kodu "LokenToken", 16 GB, USB 3.0 jungtimi.

Siūlome įsigyti USB raktą MATIC. Plačiau apie gaminį ir jo savybes galite rasti žemiau skiltyje "APIE PREKĘ". Pasirinkite norimą kiekį, spalvą, įsidėkite į pirkinių krepšelį, pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo būdą ir ši prekė keliaus pas jus.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Esant poreikiui galime uždėti jūsų norimą spaudą. Atkreipkite dėmesį, jog į pateiktas prekės kainas logotipo uždėjimo kaina neįskaičiuota. Jei turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

„LokenToken“ atmintinėje yra 5 skaitmenų mechaninis derinys, skirtas apsaugoti jūsų skaitmeninę informaciją. Atmintinės šerdyje yra standartinė USB su papildoma funkcija -  „Micro USB“ kištuku, leidžiančiu perduoti duomenis iš / į nešiojamus įrenginius.

Su lokenToken galite pamiršti, kad jūsų „flash“ diskas yra pasiekiamas be jūsų leidimo. Jo 5 skaitmenų mechaninis kombinacijos kodas bus saugiai užrakintas viduje ir galiausiai taps vieninteliu asmeniu, galinčiu suteikti prieigą prie jo.

„LokenToken“ atmintinė yra aukštos technologijos įrenginys, pagamintas iš plastiko, todėl yra lengvas ir patogus nešiotis su savimi. 

USB atmintinė su užraktu iš 5 skaičių kombinacijos su logotipo spauda ar užrašu - puiki verslo dovana ir reklaminis suvenyras. 

Dydis: USB dydis 3 cm x 7,5 cm; dėžutė 11,6 x 11,6 x 3,7 cm
Medžiaga: plastikas ir poliesteris
Talpa 1: sandėly - 16 Gb/32 Gb — USB 3.0
Talpa 2: specialiu užsakymu nuo 100 vnt - 8 Gb, 16 Gb, 32 Gb, 64 Gb — USB 3.0

 

Nuo 100 vnt galime pagaminti Jūsų norimos spalvos LokenToken atmintines, norimos talpos.

Logotipo spauda: tampografija.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close