Close

"Cryptex" usb atmintinė su mechaniniu užraktu, 64 Gb, USB 3.0

Riboto tiražo aukso spalvos "Cryptex" usb atmintinė su mechaniniu užraktu, 64 Gb, USB 3.0 su išgraviruotu logotipu arba užrašu.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Norėdami pasiteirauti dėl kainos ir kitais klausimais - užpildykite apačioje esančią formą. Nepamirškite paminėti kokio kiekio prekių Jums reikia ir kelių spalvų spaudą norite, kad mes uždėtume.

Riboto tiražo aukso spalvos USB atmintinė "Cryptex" - tai cilindro formos dėklas su mechaniniu užraktu (besisukančios raidės ar skaičiai), kurio viduje yra šerdis. Senovėje toje šerdyje buvo laikomas gabalėlis popieriaus su slaptu tekstu arba mini laiškas. Šiais laikais informacija dažniausiai saugoma USB laikmenoje. Įdomiausias dalykas - "Cryptex" usb atmintinė buvo pagaminta pagal anų metų Leonardo Da Vinci eskizus. Mechaninis užraktas su skaičių ar raidžių kombinacija apsaugo nuo greitos prieigos prie slaptos informacijos, nes Jums reikia žinoti 5 skaitmenų kodą, norint jį atidaryti. Tai puiki priemonė ne tik apsaugoti informaciją nuo pašalinių, bet ir įnešti šiek tiek žaidimo į kiekvieno mūsų gyvenimą. Puiki verslo dovana boso dienos proga, kolegoms, verslo parneriams. USB su užraktu - tai puikus reklaminis suvenyras - prestižinė verslo dovana, kuri ilgai primins apie Jus. 

Dydis: usb atmintinės 6.5?2?2 cm; velvetinis maišelis 10x6.7x0.5 cm; dėžutė H=10 cm, Ø 4,5 ??
Medžiaga: metalas, odinis pakabukas
Patentuota: Rusijoje RU84667
Svoris: 0.11 kg
USB talpa: 32 Gb, USB 3.0
Logotipo dekoravimas: laser engraving
Komplektuojama su velvetiniu maišeliu

Exciting journey of Cryptex
Designed by Stanislav Tatarinov copyright 2011.
Worldwide patent pending.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close