Close

Termosas maistui "Fooder" su šaukšteliu.

Aukštos kokybės maistui skirtas termosas "FOODER". Galima dekoruoti norimu logotipu ar užrašu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti termosą su papildomu, sulankstomu šaukšteliu "FOODER". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Unikalus maisto termosas su papildomu šaukšteliu "FOODER". Yra galimybė dekoruoti Jūsų norimu logotipu ar užrašu. 

Itin patogus, kompaktiškas ir praktiškas nerūdijančio plieno termosas maistui su papildomu šaukšteliu. Dvigubų sienelių korpusas ilgai išlaikys maistą šiltą (net 8 valandas), termosą taip pat galite naudoti ir norėdami, kad maistas ar skysčiai nesušiltų, termosas išlaikys turinį šaltą net 24 valandas. Termoso dangtelyje kompaktiškai įmontuotas sulankstomas šaukštelis.

Talpa: 500 ml

Dydis: 15,9x9,3 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 35x60 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close