Close

Termosas "COMFO" su automatiniu dangteliu.

Tvirtas nerūdijančio plieno termosas "Comfo" su automatiniu dangteliu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti kompaktišką "COMFO" termosą. Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Nerūdijančio plieno termosas "COMFO" su automatiškai atsidarančiu dangteliu. Termoso paviršių galime greitai ir kokybiškai dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu. Yra galimybė dekoruoti Jūsų norimu logotipu ar užrašu. 

Keliaujant visuomet praverčia termosas, tai yra vienas iš praktiškiausių būdų išlaikyti gėrimu šiltus arba vėsius. Dvigubų sienelių termosas "COMFO" Jūsų gėrimus šiltus išlaikys net 8 valandas, o šaltus net 24 valandas. Šiame termose integruotas ypatingai patogus dangtelio atidarymo mechanizmas - nuspaudus mygtuką dangtelis atsidarys automatiškai. 

Talpa: 300ml

Dydis: 7,4x7,4x19,5 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 25x90 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close