Close

Reklaminis trijų dalių termo puodelis "Golchi 2-in-1" raudonas

Reklaminis raudonas termo puodelis "Golchi 2-in-1", gali būti dekoruotas logotipu ar užrašu pagal Jūsų pageidavimą. Minimalus užsakomas kiekis su dekoravimu 10 vnt. 

Mano reklama elektroninėje parduotuvėje galite lengvai ir greitai įsigyti "Golchi 2-in-1" violetinį  termo puodelį. Detalesnė informacija pateikta žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

„Golchi“ - universaliausias ir pritaikomiausias pasaulyje termo puodelis ir pirmasis vakuminis izoliuotas butelis, kuriame vienu metu gali būti laikomas šalto ir karšto gėrimų derinys. Šis butelis suprojektuotas taip, kad palengvintų skysčių suvartojimo per dieną procesą. Trys skirtingi skyriai ir temperatūros žymekliai, kurie rodo šaltus ir karštus jame esančius skysčius. 

Dėmesio! Nepritaikyta plauti indaplovėse:
NEGALIMA nerūdijančio plieno kolbų plauti indaplovėje, nes aukšta temperatūra gali pakenkti vakuuminės izoliacijos savybėms ir pabloginti paviršiaus apdailą.
Reguliariai valyti:
Reguliariai valykite šiltu, muiluotu vandeniu ir šepečiu.

Matmenys: 

Talpa: 765 ml
Medžiaga: nerūdijantis plienas
Dydis: ?=27.94 cm, Ø 7.5 cm
Svoris: 0.620 kg
Logotipo dekoravimo būdas: tampografija, lazerinis graviravimas
Išlaiko karštą: 6 val.
Išlaiko šaltą: 10 val.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close