Close

Bevielis telefono įkroviklis "CHARGE"

Kompaktiškas ir patogus bevielis telefono įkroviklis "CHARGE". Įkroviklio paviršių galime dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklamine žinute. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti bevielį telefono įkroviklį "CHARGE". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Kompaktiškas ir galingas išmaniojo įkroviklis. Yra galimybė dekoruoti Jūsų norimu logotipu ar užrašu. 

Jeigu ir Jums nepatinka krūvos laidų, geriausias sprendimas naudoti kuo daugiau bevielių daiktų. Vienas iš jų - bevielis išmaniojo telefono įkroviklis "CHARGE". Šis įkroviklis greitai pakraus Jūsų išmanųjį. Įkroviklį galite jungti tiek prie Samsung (android) mobiliojo, tiek prie Iphone. Įkroviklio paviršius yra neslidus, tad puikiai laikys Jūsų mobilųjį.

Dydis: 2,6 x 7,7 x 7,7 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 35x10 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close