Close

Automobilinis telefono įkroviklis "Hammer"

Daugiafunkcinis, automobilinis USB įkroviklis "HAMMER". Šį įkroviklį galime greitai ir kokybiškai dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklama. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti automobilinį USB telefono įkroviklį "HAMMER". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Automobilinis USB įkroviklis su dviem USB lizdais "HAMMER". Šį įkroviklį pagal Jūsų poreikius dekoruosime pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklama.

Kompaktiškas ir praktiškas automobilinis USB įkroviklis, dėl dviejų integruotų USB lizdų, gali krauti du įrenginius vienu metu. Taip pat USB įkroviklis turi specialų apsaugotą peilį, kuris, eismo įvykio atveju gali perpjauti diržą, o specialus muštukas - padėti išdaužti automobilio stiklą.

Dydis: 8,1x2,9x2,7 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 5x30 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close