Close
AUSTIN - Picnic basket Išdidinti

Iškylų krepšys AUSTIN

Pilnos komplektacijos iškylų krepšys ''AUSTIN'' 4-iems asmenims. Rinkinį sudaro: stalo įrankiai, sūrio peilis, atidarytuvas, PU lėkštės ir taurės, servetėlės bei pjaustymo lentelė. Patogiame vytelių rašto krepšyje su rankena.

Mano reklama elektroninėje parduotuvėje galite lengvai ir greitai įsigyti "AUSTIN'' iškylų krepšį. Detalesnė informacija pateikta žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Pilnos komplektacijos iškylų krepšys  ''AUSTIN'' 4-iems asmenims. Rinkinį sudaro: nerūdijančio plieno stalo įrankiai, sūrio peilis, atidarytuvas, vienkartinės lėkštės (PU), plastikinės vyno taurės, medvilninės servetėlės bei pjaustymo lentelė. Patogiame, pintų vytelių raštų margintame, stačiakampio formos krepšyje su nusegama rankena. 

Išmatavimai35X16X26 CM
Kilmės šalisCN
Svoris2,193
SudėtisItem with multi-materials

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close