Close

Išmanusis laikrodis "Smart" su širdies ritmo jutikliu

Daugybę funkcijų turintis išmanusis laikrodis "Smart" gali būti dekoruotas Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti išmanųjį laikrodį "SMART". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Itin kokybiškas ir praktiškas laikrodis "SMART". Galime dekoruoti Jūsų pasirinktu užrašu, logotipu ar prekiniu ženklu.

Vienas iš gyvenimą paprastinančių daiktu - išmanusis laikrodis. Šiais laikais yra vis daugiau žmonių neįsivaizduojančių gyvenimo ne tik be išmaniojo telefono, bet ir laikrodžio. Išmanusis laikrodis "Smart" turi spalvotą ekraną, kuriame galėsite matyti visą svarbiausią informaciją, patogią, minkštą apyrankę ir tvirtą korpusą. Su šiuo "SMART" išmaniuoju laikrodžiu galėsite sekti savo žingsnių kiekį, širdies ritmą, sudegintas kalorijas, nueitą ar nubėgtą atstumą, ant rankos turėsite žadintuvą, galėsite stebėti miego kokybę. Taip pat, šiame laikrodyje matysite kalendorių, galėsite priimt skambučius ir skambinti kitiems, matyti įvairias naujienas. "Smart" yra apsaugotas nuo drėgmės.

Dydis: 1,3x4,9x26 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 20x2 mm.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close