Close

Aukštos kokybės sportinis krepšys "WEEKEND"

Itin tvirtas ir kokybiškas sportinis krepšys "WEEKEND" su integruotu USB lizdu, kortelių dėklu, patogiomis kišenėmis. Paviršių galime dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Norėdami pasiteirauti dėl kainos ir kitais klausimais - užpildykite apačioje esančią formą. Nepamirškite paminėti kokio kiekio prekių Jums reikia ir kelių spalvų spaudą norite, kad mes uždėtume.

Kokybiškas/sportinis krepšys "WEEKEND" su patogiomis kišenėmis asmeniniams daiktams ir integruotu USB lizdu. Yra galimybė dekoruoti Jūsų norimu logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu.

Tvirtas sportinis/kelioninis krepšys puikiai sutalpins visus Jūsų asmeninius daiktus. Specialiose kišenėse galėsite laikyti savo telefoną, dokumentus ar kitus asmeninius daiktus. Patogi rankena su paminkštinimu yra pagaminta iš tvirto diržo, tad net nešant pilną krepšį rankenos nenutrauksite. Sportinio krepšio užtrauktukai lengvai juda, nestringa. Krepšys išsiskiria tuo, kad yra itin talpus, turi integruotą USB lizdą (galėsite prijungti savo išorinę bateriją ir itin patogiai krauti išmanųjį), sportinio krepšio petnešoje yra kortelių dėklas.

Dydis: 30x25x25 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 200x40 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close