Close

Tvirtas turistinis šaltkrepšis "CoolMax"

Tvirtas ir talpus šaltkrepšis "CoolMax" su papildomomis kišenėmis. Galime dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklamine žinute. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti šaltkrepšį su papildomomis kišenėmis "CoolMax". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Talpus ir kokybiškas šlatkrepšis "CoolMax" su papildomomis kišenėmis. Yra galimybė dekoruoti Jūsų norimu logotipu ar užrašu. 

Talpus, net 20 skardinių talpinantis šaltkrepšis su užsegimu ir papildomomis kišenėmis Jūsų asmeniniams daiktams. Ypatingai praktiškas daiktas keliaujant ar poilsiaujant gamtoje, patogi, dviguba rankena su paminkštinimu leis patogiai nešti daiktus. Šaltkrepšis taip pat turi papildomą diržą su kuriuo galėsite nešti daiktus užsikabinus juos ant peties.

Dydis: 30x18x30 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 120x120 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close