Close

Odinis konferencijų dėklas "HERI" su užtrauktuku

Daugiafunkcinis konferencijų dėklas "HERI" su kokybiškų užtrauktuku. Dėklą galime greitai ir kokybiškai dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitu reklaminiu ženklu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti patogų konferencijų dėklą "HERI". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Kokybiška, daugiafunkcinis konferencijų dėklas "HERI". Konferencijų dėklą galime dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklama.

Jeigu dažnai dalyvaujate konferencijose Jums tikrai pravers šis dėklas. Šiame dėkle puikiai sutalpinsite tiek A4 formato dokumentus, tiek planšetę, išmanųjį telefoną. Konferencijų dėklas turi vietas įvairioms kortelėms, telefono laikikliui, USB raktui, laidui. 

Dydis: 2,5x24,5x32,5 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 180x100 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close