Close

Konferencijų dėklas "HERI a5" su užtrauktuku

Daugiafunkcinis konferencijų dėklas "HERI a5" su kokybiškų, ilgaamžiu užtrauktuku. Dėklą galime greitai ir kokybiškai dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitu reklaminiu ženklu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti patogų konferencijų dėklą "HERI a5". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Kokybiškas, daugiafunkcinis konferencijų dėklas "HERI a5". Konferencijų dėklą galime dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklama.

Jeigu tenka dalyvauti konferencijose Jums tikrai pravers šis dėklas. Šiame dėkle puikiai sutalpinsite tiek A5 formato dokumentus, tiek planšetę, išmanųjį telefoną. Konferencijų dėklas turi vietas įvairioms kortelėms, telefono laikikliui, USB raktui, laidui. 

Dydis: 2,5 x 18 x 24 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 130x150 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close