Close

Pieštukinė "Ontario" su bevieliu išmaniojo įkrovikliu

Kokybiška pieštukinė "Ontario" su bevieliu išmaniojo telefonu. Galime greitai ir kokybiškai dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu ar kitu užrašu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti tvirtą pieštukinę "Ontario". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Pieštukinė "Ontario" su integruotu bevieliu krovimu. Pieštukinę galime dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu ar kitu užrašu.

Papuoškite savo stalą išmaniu įrenginiu - pieštukine. Ši pieštukinė pagaminta iš tvirto ABS plastiko ir 100% natūralaus bambuko, o jame integruotas galingas bevielis įkroviklis. Pieštukinė taip pat turi dvi USB jungtis prie kurių galėsite prijungti garso kolonėlę, stalinę lempą ar kitą įrenginį. Tokia pieštukinė taip pat gali puikiai tikti kaip verslo dovana Jūsų klientams, partneriams ar darbuotojams.

Dydis: 11,2x8,1x15 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 50x60 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close