Close

Triukšmą slopinančios ausinės "ANC"

Ypač lengvos ir patogios triukšmą slopinančios ausinės "AVC" gali būti dekoruotos Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu, reklama ar kitu pasirinktu prekiniu ženklu.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Esant poreikiui galime uždėti jūsų norimą spaudą. Atkreipkite dėmesį, jog į pateiktas prekės kainas logotipo uždėjimo kaina neįskaičiuota. Jei turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Aukštos kokybės "AVC" ausinės su triukšmo slopinimo technologija. Galime greitai ir kokybiškai dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu ar kitu užrašu.

Patogios ir lengvos ausinės "AVC" ypatingai kokybiškai ir švariai atkuria garsą. Integruota triukšmo slopinimo technologija (noise cancelling) puikiai pašalina aplinkinį triukšmą, o tai dar labiau pagerina muzikos klausymo patirtį. Ausinės puikiai apgaubia ausis, o tai suteikia papildomo patogumo. Ausinės yra bevielės ir gali groti ištisas 14 valandų, o baterija pasikrauna vos per pusantros valandos. Ausinės "AVC" gali groti 23DB garsu. Taip pat yra integruotas mikrofonas, o veikti gali net 10 metrų atstumu nuo išmaniojo telefono ar kito įrenginio.

Dydis: 8,7x17,7x19,4 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 80x40 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close