Close

Reklaminis lagaminas su ratukais "COMB"

Kokybiškas ir tvirtas lagaminas su ratukais "COMB". Galime dekoruoti norimu logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti lagaminą su ratukais "COMB". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Reklaminis, iš kokybiškų medžiagų pagamintas lagaminas "COMB". Yra galimybė dekoruoti Jūsų norimu logotipu, užrašu ar kita reklamine žinute.

Vienas iš patogiausių ir populiariausių būdų susidėti asmeninius daiktus keliaujant yra lagaminas. Šis lagaminas yra su tvirtais ratukais ir patogia rankena, tad galėsite patogiai vežti savo daiktus. Lagaminas yra kompaktiškas, tačiau puikiai talpins tiek kompiuterį, tiek kitus asmeninius daiktus.

Dydis: 36.0 x 24.0 x 45.0 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 100x100 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close