Close

Turistinė kuprinė "XD" su saulės baterija. Dekoruota Jūsų logotipu

Itin kokybiška kuprinė "XD". Profesionali kuprinė skirta tiek žygiams, tiek kasdieniam naudojimui, su saulės kolektoriumi. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti kuprinę su saulės baterija "XD". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Profesionali, tiek žygiams, tiek kasdieniam naudojimui skirta kuprinė "XD". Kuprinės paviršių galime dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu.

Kuprinė "XD" turi integruotą kokybišką saulės bateriją, ši baterija Jūsų išmanųjį įkraus per 3-4 valandas, kuprinė turi du integruotus USB lizdus, tad galėsite įkrauti du įrenginius vienu metu. Taip pat, kuprinė turi patogias kišenes vandens buteliukui, tvirtus ir nestringančius užtrauktukus, viskas pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Kuprinės užtrauktukai yra ypatingai tvirti, nestringantys, o petnešos minkštos ir patogios.

Dizainas patentuotas

Dydis: 27x10x42 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 60x35 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close