Close

Reklaminė neperšlampanti kuprinė "RESIST", juoda.

30,00 € (su mok.)

Reklaminė neperšlampanti kuprinė "RESIST" su skyriumi vandens buteliukui ar skėčiui. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti kuprinę su skyriumi vandens buteliukui "RESIST". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Reklaminė neperšlampanti kuprinė "RESIST", juodos spalvos. Unikali cilindro formos kuprinė yra visiškai atspari vandeniui. Galime dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklamine žinute.

"RESIST" kuprinė yra viena iš atspariausių vandeniui musų asortimente, su šia kuprine Jums neteks bijoti, kad Jūsų asmeniniai daiktai bus pažeisti vandens, tad tokia kuprinė ypatingai tiks keliaujant kalnuose kur oras yra permainingas. Žinoma tokią kuprinę galite naudoti ir kasdien, medžiaga yra ypatingai tvirta ir ilgaamžė, tad kuprinė greitai nenusitrins. Viršutinėje dalyje yra patogi rankena, o pačią kuprinę galima nešti su patogiomis, minkštomis petnešomis užsidėjus ant pečių. 

Dizainas patentuotas

Dydis: 60x23 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 140x100 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close