Close

Reklaminė kuprinė su apsauga nuo vagių "Ingrid" dekoruota logotipu

Reklaminė kuprinė su apsauga nuo vagių "Ingrid" dekoruota norimu logotipu ar užrašu. 

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Norėdami pasiteirauti dėl kainos ir kitais klausimais - užpildykite apačioje esančią formą. Nepamirškite paminėti kokio kiekio prekių Jums reikia ir kelių spalvų spaudą norite, kad mes uždėtume.

Nauja, stilinga, kuprinė, kuri apsaugos Jūsų turinį nuo nepageidaujamų ilgapirščių. Ši reklaminė kuprinė sukurta pagal aukščiausius gamybos standartus, kad Jūsų kuprinės turinys būtų saugus. Šioje kuprinėje yra:

4 sluoksnių sumuštinio tipo neperpjaunama medžiaga. Ji sumažina riziką, kad kas nors tiesiog prakirpęs ar perpjovęs kuprinės išorę, patkes į jos vidų ir pasisavins nešiojamą kompiuterį, planšetę, sportinę aprangą ar kitus brangius viduje esančius daiktus.

TSA užraktas su 3 skaitmenų kombinacija, nuo nepageidaujamų įsibrovėlių. 

Slapta kišenė esanti arčiausiai nugaros, kurios be Jūsų niekas nepastebės, apsaugos Jūsų brangiausius daiktus: pinigines, dokumentus ar kreditines korteles. 

Pagrindinio skyriaus užtrauktukas suprojektuotas arčiau nugaros, kad pajustumėte, jeigu kas nors bandytų jį atidaryti be Jūsų sutikimo. 

 Su šia ne tik apsaugosite savo daiktus, bet ir pajusite daugiau esminių požymių, kurie keliavimą pakylės į aukštesnį komforto lygį. 

 Išorinė USB jungtis leis patogiai prijungti telefoną krovimui ir laikyti jį tiesiog savo kišenėje. Vienintelis dalykas, kurio reikia - tai išorinės baterijos kuprinėje, kuria per kuprinės jungtį galėsite krauti telefoną. 

Pamirškite apie prakaituotą nugarą. Kuprinės vidinė dalis su tinkleliu, kuris leidžia vidiniam sluoksniui "kvėpuoti" ir nekaupia drėgmės. 

Kuprinė pagaminta iš TEX medžiagos su vandeniui atspariu impregnavimu. Tai padės išlaikyti kuprinės turinį sausą esant bet kokioms oro sąlygoms. 

Kuprinė komplektuojama su vidine pinigine, į kurią galite susidėti svarbiausius dalykus: medikamentus, kosmetiką, užkandžius ir nešioti atskirai.

Labai tvirtos ir patogios, lengvai reguliuojamos petnešos iš nailono padės jaustis patogiai net ir nešant sunkesnius nešulius. 

Kuprinės matmenys: 30x11,42,5 cm, 

Piniginės matmenys: 20x11x3,5 cm

Spalva: pilka

Dekoravimo būdas: termo transferas-termo spauda. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close