Close

Reklaminė kuprinė "Anti-Theft 15.6", apsaugota nuo vagių.

Reklaminė kuprinė "Anti-Theft 15.6" apsaugota nuo vagysčių, paslėptos kišenės. Dekoruosime pasirinktu užrašu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti kuprinę su apsauga nuo vagių "Ant-Theft 15.6". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Reklaminė kuprinė "Anti-Theft 15.6" apsaugota nuo vagysčių, tvirta medžiaga apsaugo nuo prapjovimo (norint apvogti),  paslėptos kišenės. Galime greitai ir kokybiškai dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu. 

Net 400.000 vagysčių įvykdoma kasdien, o ilgapirščiai gali užklupti net viduryje baltos dienos. Vienas iš geriausių būdų apsaugoti savo daiktus nuo įsibrovėlių - savo daiktus laikyti ypatingai gerai apsaugotoje kuprinėje. Kuprinė "Anti-Theft 15.6" bus ne tik itin praktiška, tačiau ir patikimai saugos Jūsų brangius daiktus. Kuprinė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, šios medžiagos apsaugo net nuo įpjovimų peiliu, taip pat, kuprinė turi paslėptus užtrauktukus, papildomas kišenes. Viduje puikiai tilps 15.6 colio nešiojamas kompiuteris. 

Dizainas patentuotas

Dydis: 11 x 24 x 43cm

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 90x70 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close