Close

Reklaminė juoda kuprinė "Bobby" su apsauga nuo vagių

Reklaminė kuprinė "Bobby" su apsauga nuo vagių dekoruota norimu logotipu ar užrašu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti kuprinę su apsauga nuo vagių "Bobby". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Reklaminė kuprinė "Bobby" su apsauga nuo vagių 

Statistikos duomenimis kasdien pasaulyje nutinka apie 400.000 vagysčių. Jums nereikės dėl to jaudintis, jeigu daiktus laikysite Bobby kuprinėje su apsauga nuo vagių. Ji pagaminta iš aukštos kokybės poliesterio, taip pat turi atšvaitines detales, kurios padės būti matomiems tamsiu paros metu. Išorinėje dalyje yra keli slapti kišeniai, o vidinėje dalyje yra vieta loptopui 15,6 colio, planšetiniam kompiuteriui 10 colių ir kitiems daiktams. Kitos Bobby kuprinės savybės: paslėpti užtrauktukai, atšvaitinės juostelės, neperpjaunama medžiaga, integruotas usb lizdas išoriniam telefono krovimui, kai viduje turite Powerbank išorinę bateriją. 

Dizainas patentuotas

Dydis: 16,5x34x44 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 90x90 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close