Close

Lengva kelioninė kuprinė "TRAVEL", lagamino tipo, su USB lizdu.

56,00 € (su mok.)

Lagamino tipo, patogi, kelioninė kuprinė "TRAVEL". Kuprinė talpi ir atsidaro kaip lagaminas. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti lagamino tipo kuprinę "TRAVEL". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Patogi, lagamino tipo kuprinė "TRAVEL" gali būti dekoruota Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklamine žinute.

Unikali ir itin praktiška kelioninė kuprinė yra itin panaši į lagaminą: viduje telpa ir patogiai susiskirsto daugybė daiktų, tačiau pati kuprinė neturi ratukų ir sunkios rankenos, dėl šios priežasties ji yra ypatingai lengva ir praktiška. Kuprinėje lengvai tilps 17 colių nešiojamas kompiuteris, planšetė. Nešiodami kuprinę, o ne tempdami lagaminą būsite mažiau suvaržyti, turėsite laisvas rankas, o tai keliaujant praverčia. Kuprinėje yra speciali vieta Jūsų vandens buteliukui ir papildomi diržai jeigu norėsite prikabinti kuprinę prie lagamino rankenos.

Dizainas patentuotas

Dydis: 28x17x41 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 120x120 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close