Close

Nešiojamo kompiuterio kuprinė "LIMA" su USB jungtimi

Mėlynos spalvos, unikali nešiojamo kompiuterio kuprinė "LIMA" su USB lizdu, patogi, stilinga. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti kuprinę su vieta kompiuteriui "LIMA". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Mėlynos spalvos kuprinė su vieta Jūsų nešiojamam kompiuteriui, USB lizdu. Galime dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu.

Aukštos kokybės kuprinė su vieta Jūsų nešiojamam kompiuteriui (iki 15 colių). Kuprinės šonuose yra specialios kišenės Jūsų vandens buteliukui arba skėčiui, taip pat integruotas ir USB lizdas, galėsite krauti savo išmanųjį telefoną. Kuprinės medžiagos kokybiškos ir malonios liesti, petnešos patogios, užtrauktukai tvirti ir nestringantys.

Dizainas patentuotas

Dydis: 29x12x41 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 140x150 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close