Close

Kuprinė "Eclipse" su saulės baterija, Jūsų logotipu, reklama.

Unikali ir praktiška kuprinė "Eclipse" su galinga saulės baterija ir papildomu USB lizdu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti kuprinę su saulės baterija "Eclipse". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Praktiška ir unikali reklaminė kuprinė "Eclipse" su Jūsų logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu. Minimalus kiekis dekoravimui: 10vnt.

Itin praktiška ir profesionali kuprinė su saulės baterija. Ši kuprinė Iphone ar Samsung išmanųjį pakraus per 3-4 valandas, o du įkrovimo lizdai leis įkrauti du įrenginius vienu metu. Taip pat kuprinė turi papildomą USB lizdą prie kurio galėsite prijungti išorinę bateriją. Kuprinė taip pat gali tapti unikalia ir gražia dovana verslo klientams, partneriams ar darbuotojams. Pagal Jūsų pageidavimus dekoruosime paviršių norima spauda: logotipu, reklama, užrašu ar kitu prekiniu ženklu.

Dizainas patentuotas

Dydis: 16x29x47 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 100x50 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close