Close

Kuprinė "Anti-Theft 15" su apsauga nuo vagių.

45,00 € (su mok.)

Unikali ir profesionali kuprinė "Anti-Theft 15" puikiai apsaugos Jūsų daiktus nuo ilgapirščių. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti kuprinę su apsauga nuo vagių "Anti-Theft 15". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Kokybiška kuprinė su apsauga nuo vagių. Galime dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu arba kitu reklaminiu ženklu.

Minimalistinio dizaino kuprinė yra su unikalia apsauga nuo vagių, kuprinės užtrauktukai paslėpti. Taip pat, kuprinė turi integruotą USB lizdą. Kuprinėje puikiai tilps 15 colių dydžio kompiuteris. Kuprinė yra ypatingai lengva ir komfortiška, patogios ir minkštos petnešos. Šioje kuprinėje galėsite saugiai laikyti tiek kompiuterį, tiek dokumentus ar kitus svarbius daiktus.

Dizainas patentuotas

Dydis: 30x10x43 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 140x140 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close