Close

Kelioninė kuprinė "QUAD" su vieta Jūsų kompiuteriui, mėlyna

Mėlyna kelioninė kuprinė "QUAD" su specialia vieta Jūsų kompiuteriui (iki 15 colių), Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti kuprinę su vieta Jūsų kompiuteriui "QUAD". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Mėlyna kelioninė kuprinė "QUAD" su specialia vieta Jūsų kompiuteriui (iki 15 colių), Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt.  Yra galimybė dekoruoti Jūsų pasirinktu užrašu, reklama ar kitu prekiniu ženklu.

Aukštos kokybės kuprinės "QUAD". Kuprinės užtrauktukai tvirti ir nestringantys, petnešos minkštos ir patogios, viduje puikiai tilps 15 colių kompiuteris. Kuprinės šonuose yra dvi kišenės kuriose galėsite laikyti vandens buteliuką, skėtį ar kitus daiktus.

Dizainas patentuotas

Dydis: 30x14x42 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 150x70 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close