Close

Vyriška kosmetinė "COSMA"

Vyriška, talpi kosmetinė vyrams su užsegamais skyriais. Pagal Jūsų poreikius mielai dekoruosime Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklamine žinute. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti kosmetinę vyrams "COSMA". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Talpi vyriška kosmetinė su užsegamais skyriais "COSMA". Greitai ir kokybiškai dekoruosime Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu.

Dažnai keliaujant ir norint tvarkingai susidėti asmens higienos priemones būtina turėti kosmetinę. Tai vienas iš patogiausių būdų laikyti dantų pastą, šepetuką, kremus ir kitas priemones. Ši kosmetinė turi vieną didelį skyrių ir kelis mažesnius su užsegimais, tad patogiai susidėsite tiek smulkius, tiek stambesnius daiktus. 

Dydis: 20x7x14,5 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 45x25 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close