Close

Stilinga kuprinė kompiuteriui "Tote"

Unikali ir stilinga kuprinė "Tote" su patogiais skyriais ir kišenėmis. Mūsų komanda greitai ir profesionaliai dekoruos kuprinę Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu, reklama ar kitu prekiniu ženklu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Norėdami pasiteirauti dėl kainos ir kitais klausimais - užpildykite apačioje esančią formą. Nepamirškite paminėti kokio kiekio prekių Jums reikia ir kelių spalvų spaudą norite, kad mes uždėtume.

Unikali, stiliumi pasižyminti kuprinė "Tote" su papildomomis kišenėmis vandens buteliukui ar kitiems asmeniniams daiktams. Galime kokybiškai dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklamine žinute.

Stilinga kuprinė "Tote" puikiai sutalpins 15.6 colio nešiojamąjį kompiuterį ir apsaugos Jūsų asmeninius daiktus nuo ilgapirščių su nuotolinio nuskaitymo įranga, taip, Jūsų kuprinėje esančios banko kortelės bus apsaugotos RFID technologija kuri neleidžia nuskaityti jos bevieliu būdu. Kuprinė yra ne tik stilinga, bet ir kompaktiška ir patogi, viršuje yra dviguba paminkštinta rankena, o pačią kuprinę galėsite neštis ir ant pečių. 

Dydis: 45x12x30 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 80x80 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close