Close

Stilinga kuprinė kompiuteriui "Tote"

42,00 € (su mok.)

Unikali ir stilinga kuprinė "Tote" su patogiais skyriais ir kišenėmis. Mūsų komanda greitai ir profesionaliai dekoruos kuprinę Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu, reklama ar kitu prekiniu ženklu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti kuprinę su papildomomis kišenėmis "TOTE". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Unikali, stiliumi pasižyminti kuprinė "Tote" su papildomomis kišenėmis vandens buteliukui ar kitiems asmeniniams daiktams. Galime kokybiškai dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklamine žinute.

Stilinga kuprinė "Tote" puikiai sutalpins 15.6 colio nešiojamąjį kompiuterį ir apsaugos Jūsų asmeninius daiktus nuo ilgapirščių su nuotolinio nuskaitymo įranga, taip, Jūsų kuprinėje esančios banko kortelės bus apsaugotos RFID technologija kuri neleidžia nuskaityti jos bevieliu būdu. Kuprinė yra ne tik stilinga, bet ir kompaktiška ir patogi, viršuje yra dviguba paminkštinta rankena, o pačią kuprinę galėsite neštis ir ant pečių. 

Dydis: 45x12x30 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 80x80 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close