Close

Patogi kelioninė kaklo pagalvėlė "Evolution Blue royal" Jūsų reklamai

Patogi kelioninė kaklo pagalvėlė "Evolution Blue royal" Jūsų reklamai.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti kelioninę pagalvėlę "Glacier Evolution Cool" .Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Verslo dovana, kuri nepaliks abejingų. Visi keliaujame, o kelionės metu norime pailsėti ir pagaliau atsirado būdas tai padaryti. Kas gaus šią pagalvėlę visada jaus dėkingumą. Nesvarbu kur keliaujate, svarbu su savimi turėti kelioninę kaklo pagalvėlę ir Jūsų kelionė taps poilsiu. 

Reklaminė kelioninė kaklo pagalvėlė "Evolution Black" pasirūpins, kad Jūsų kelionė taptų tikru komfortu. Su ja galite pamiršti skausmą kakle po miego. Jis turi minkštą, tačiau palaikančią atmintį putą ir patentuotą ergonomišką dizainą.
• Atminties putų magija - pliušinė atmintis yra tokia minkšta bei užtikrinanti atsipalaidavimą iki aukštesnio švelnumo ir komforto lygio.

• Patentuotas ergonomiškas dizainas - plokščia pagalvės dalis atitinka jūsų kaklą, todėl galite pamiršti, kad kaklas nukrenta į priekį.

• Raskite pagalvėlei vietos - lengva nešiotis kompaktiškame maišelyje, visada turėkite su savimi. 

• Magnetinis užsegimas + 360 ° atrama - išlieka saugiai užsegta, kai jūs miegate ir puikiai palaikote 360 ° atramą, nesvarbu ar jūsų galva pakreipta į kairę, dešinę arba linkusi į priekį.

• „Memory Foam“ ausų kištukai - kad jūsų miegas būtų dar patogesnis be jokių papildomų trikdymų.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close