Close

Kelioninė kaklo pagalvėlė CABEAU "Glacier Evolution Cool" pilka - titanium

Kelioninė pilka (titanium) pagalvėlė "Glacier Evolution Cool" tiesiai iš amerikos gamintojų CABEAU.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti kelioninę pilkos spalvos pagalvėlę "Glacier Evolution Cool". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 3-5 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Tegul "Glacier Evolution Cool" kelionių pagalvė pakylėja Jūsų kelionių patirtį į kitą lygį. Amerikos CABEAU technikų komandos sukurta pagalvė su keliomis svarbiomis savybėmis, kuris Jūsų poilsį paverstų tikru komfortu. Pagrindinės šios pagalvės savybės yra:

• Aušinimo oro cirkuliacinės angos - naujoviškos oro cirkuliacinės ventiliacijos angos išlaiko pagalvę ir padeda atvėsti bet kokiame aukštyje.

• Dvigubo tankio putos - minkštas bei stiprus putų išorinis sluoksnis.

• Prabangus kelioninis krepšys su kišenėmis - lengvas ir kompaktiškas, kad visada būtų su Jumis.  

• Magnetinis perjungimas 360 ° atrama - išlieka saugiai užsegta, kai miegate ir puikiai palaiko 360 ° galvos atramą, nesvarbu ar Jūsų galva pakreipta į kairę, dešinę ar palinkusi į priekį.

• „Memory Foam“ ausų kištukai - kad jūsų miegas taptų dar patogesnis be jokių papildomų triukšmų.

Kelioninė pagalvėlė

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close