Close

Kelioninė kaklo pagalvėlė "Evolution Red" su logotipu ar užrašu

Kelioninė kaklo pagalvėlė "Evolution Red" su logotipu Jūsų reklamai.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Norėdami pasiteirauti dėl kainos ir kitais klausimais - užpildykite apačioje esančią formą. Nepamirškite paminėti kokio kiekio prekių Jums reikia ir kelių spalvų spaudą norite, kad mes uždėtume.

Verslo dovana, kuri nepaliks abejingų. Visi keliaujame, o kelionės metu norime pailsėti ir pagaliau atsirado būdas tai padaryti. Kas gaus šią pagalvėlę visada jaus dėkingumą. Nesvarbu kur keliaujate, svarbu su savimi turėti kelioninę kaklo pagalvėlę ir Jūsų kelionė taps poilsiu. Kelioninė pagalvėlė su logotipu ar užrašu - puiki verslo dovana. 

Reklaminė kelioninė kaklo pagalvėlė "Evolution Black" pasirūpins, kad Jūsų kelionė taptų tikru komfortu. Su ja galite pamiršti skausmą kakle po miego. Jis turi minkštą, tačiau palaikančią atmintį putą ir patentuotą ergonomišką dizainą.
• Atminties putų magija - pliušinė atmintis yra tokia minkšta bei užtikrinanti atsipalaidavimą iki aukštesnio švelnumo ir komforto lygio.

• Patentuotas ergonomiškas dizainas - plokščia pagalvės dalis atitinka jūsų kaklą, todėl galite pamiršti, kad kaklas nukrenta į priekį.

• Raskite pagalvėlei vietos - lengva nešiotis kompaktiškame maišelyje, visada turėkite su savimi. 

• Magnetinis užsegimas + 360 ° atrama - išlieka saugiai užsegta, kai jūs miegate ir puikiai palaikote 360 ° atramą, nesvarbu ar jūsų galva pakreipta į kairę, dešinę arba linkusi į priekį.

• „Memory Foam“ ausų kištukai - kad jūsų miegas būtų dar patogesnis be jokių papildomų trikdymų.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close