Close

Neperšlampanti kuprinė "OUTDO" su vieta Jūsų kompiuteriui

Neperšlampanti kuprinė "OUTDO" su vieta Jūsų nešiojamam kompiuteriui ar planšetei. Pagal Jūsų norus galime dekoruoti pasirinktu logotipu, užrašu ar kitu reklaminiu ženklu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti neperšlampančią kurpinę "OUTDO". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Kokybiška, neperšlampanti kuprinė "OUTDO" su specialiu skyriumi Jūsų kompiuteriui ar planšetei. Galime paviršių dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklamine žinute.

Ypatingai aukštos kokybės neperšlampanti kuprinė su specialia talpa Jūsų kompiuteriui. Kuprinė tinkama naudoti tiek kasdien, tiek keliaujant. "OUTDO" pasižymi tvirta konstrukcija, sandarumu, lengvumu, taip pat, dėl reguliuojamų ir paminkštintų petnešų yra ir labai patogi. Kuprinės užtrauktukai tvirti ir nestringantys, o daiktai bus greitai pasiekiami.

Dizainas patentuotas

Dydis: 11,5x30x45 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 120x120 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close