Close

Reklaminis dvisluoksnis skėtis "PEAK 23" su apsauga nuo vėjo

Stilingas reklaminis skėtis "PEAK 23" su vėjo apsauga. Galima dekoruoti norimu logotipu ar užrašu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti skėtį su apsauga nuo vėjo "PEAK 23". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Juodos spalvos, ypač tvirtas reklaminis skėtis "PEAK 23". Yra galimybė dekoruoti Jūsų norimu logotipu ar užrašu. 

Ypatingai tvirtos konstrukcijos, dvisluoksnis skėtis pasitarnaus ne tik kaip puiki apsauga nuo lietaus, tačiau ir neleis jo lengvai sulaužyti. Rėmas sukurtas iš aukštos kokybės narelių, vidinėje dalyje yra specialus skylėtas sluoksnis, šis sluoksnis labiau išsklaido vėjo gūsius, tad pats skėtis yra laikomas lengvai ir neišsineria į kitą pusę. Pilnai automatinė išsiskleidimo funkcija leis greitai prisidengti nuo lietaus.

Dydis: 75x105 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 200x120 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close