Close

Reklaminė kuprinė - lagaminas "Trolley"

Unikali ir itin patogi kuprinė su ratukais, gali būti naudojama kaip lagaminas. Galime dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar prekiniu ženklu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti kelioninę kuprinę "Trolley". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Reklaminė kuprinė "Trolley" su integruotais ratukais ir rankena. Yra galimybė dekoruoti Jūsų norimu logotipu ar užrašu. 

Jeigu dažnai keliaujate arba ketinate tai daryti, apsvarstykite, kokio lagamino ar kuprinės Jums tiksliai reikia, o jeigu norite patogiai ir be didesnių rūpesčių keliauti - pasirinkite kuprinę su integruotais ratukais ir lagamino tipo rankena. Tokio tipo kuprinė talpins tiek pat daiktų kaip ir standartinis lagaminas, tačiau esant poreikiui galėsite ją užsidėti ant pečių ir turėti laisvas rankas. Kuprinė pagaminta iš kokybiškų medžiagų, užtrauktukai tvirti ir nestringantys.

Dydis: 44,8 x 24 x 31 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 100x80 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close