Close

Kompaktiškas skėtis "PEAK"

Stilingas reklaminis skėtis "PEAK" yra ypač kompaktiškas. Galima dekoruoti norimu logotipu ar užrašu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti stilingą, mini skėtį "PEAK". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Tvirtas ir ypač kompaktiškas skėtis nuo lietaus "PEAK". Galime dekoruoti Jūsų norimu logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu.

Tvirtos konstrukcijos, metalinių narelių skėtis "PEAK" puikiai pasitarnaus norint turėti kompaktišką priedangą nuo lietaus. Suskleistas skėtis praktiškai telpa delne, tačiau išskleistas puikiai paslepia žmogų nuo lietaus. Skėtis turi patogią ir neslidžią rankeną.

Dydis: 47,5x100 mm

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 180x100mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close