Close

Išsiplečiantis skėtis "PEAK 27" dviems žmonėms

Stilingas reklaminis skėtis "PEAK 27" gali būti naudojamas dviems žmonėms. Galima dekoruoti norimu logotipu ar užrašu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti išsiplečiantį skėtį skirtą dviems žmonėms "PEAK 27". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Juodos-pilkos spalvos, ypač tvirtas reklaminis skėtis "PEAK 27". Galime dekoruoti Jūsų norimu logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu.

Ypatingai tvirtos konstrukcijos, dvisluoksnis skėtis pasitarnaus ne tik kaip puiki apsauga nuo lietaus, tačiau ir neleis jo lengvai sulaužyti. Rėmas sukurtas iš aukštos kokybės narelių, tad skėtis neišsivers į kitą pusę. Pilnai automatinė išsiskleidimo funkcija leis greitai prisidengti nuo lietaus. Šis skėtis ypatingas tuo, kad yra lengvas ir kompaktiškas kaip ir 23' skėtis, tačiau automatiškai padidėja ir puikiai sutalpina du žmones.

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 200x30 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close