Close

Unikalus 4 in 1 žibintuvėlis "SWISS"

Unikalus keturi viename žibintuvėlis su daugybe funkcijų "SWISS". Galima dekoruoti norimu logotipu ar užrašu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti daugybę funkcijų turinį žibintuvėlį "SWISS". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Keturi viename žibintuvėlis su daugybe funkcijų "SWISS". Yra galimybė dekoruoti Jūsų norimu logotipu ar užrašu. 

Šis unikalus žibintuvėlis pasižymi funkcionalumu. Šiame kompaktiškame įrenginyje rasite integruotą žibintuvėlį, belaidį "bluetooth" garsiakalbį, kuris gali groti net 18 valandų, taip pat integruotą bateriją (4500mAh) kuri galės krauti Jūsų išmanųjį ar kitus įrenginius ir taip pat specialų žibintą skirtą pasišviesti (šviesumas reguliuojamas, gali mirksėti). Tokio funkcionalumo įrenginys tikrai pravers keliaujant ar iškylaujant gamtoje.

Dydis: 2 x 13,5 x 22,5 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 10x90 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close