Close

Naujausi straipsniai

Verslo dovanos įpakavimas – kaip išvengti didelės kainos?
Vis daugiau įmonių supranta verslo dovanų svarbą ir skiria vis didesnius biudžetus įvairiai reklaminei atributikai....
įkelta May 7, 2019 | autorius Mano reklama
Naujos kartos USB atmintinės
„Cryptex“ usb laikmenos itin kokybiškos ir patvarios, išskirtinio dizaino, kuris yra senovinis ir šiuolaikiškas tuo...
įkelta Mar 13, 2019 | autorius Mano reklama
Naujos kartos reklaminiai termo puodeliai
„Golchi“ - universaliausias ir pritaikomiausias pasaulyje termo puodelis ir pirmasis vakuminis izoliuotas butelis,...
įkelta Mar 11, 2019 | autorius Mano Reklama

Stilių kuriame patys

Įkelta: Feb 1, 2019 | Autorius: Mano Reklama

Stilius tai kurios nors epochos, kurios nors srities, kurios nors kūrybinės grupės, kurio nors kūrėjo meno ar kūrinio būdingų bruožų visuma. Jūsų stilius tai Jūsų bruožų visuma.

Stilių kuriame patys

Būti stilingam nėra sunku. Kartais visai nereikia prabangių vardinių drabužių ar aksesuarų, kad atrodytum gražiai ir stilingai. Juk grožis slypi paprastume, o jį paryškinti padeda detalės. Tik svarbiausia – kokybė, nes Stilius ją tikrai mėgsta. Todėl į kokybę visada reikėtų atkreipti dėmesį. Mūsų parduotuvėje mes stengiamės susitelkti į kokybiškas, bet “įkandamas“ prekes. Kad galėtumėte džiaugtis stilinga kiekviena diena!

Stilistų ar dizainerių pagalba - tai nėra jūsų stilius. Tai greičiau jų stilius, primesta jų nuomonė. Visi mes pasaulį matome skirtingai, kiekvienas turime skirtingus bruožus, skirtingus pomėgius. Reikia nebijoti būti savimi ir nebijoti savojo stiliaus, kurį kuriame patys. 

Jeigu esate pakviesti į šventę ar renginį, ir bijote jog Jūsų stilius gali kažkam nepatikti, o gal net kažką įžeisti ar netikti prie renginio stiliaus, tuomet būtinai pasitarkite su stilistais ar dizaineriais, kurie pritaikys elementus atitinkančius renginio stilistiką. Tačiau jeigu įmanoma visada išlikite SAVIMI!

Close