Close

Medvilninė beisbolo kepuraitė VISINATU

5-ių dalių konstrukcijos beisbolo kepuraitė ''VISINATU'' su reguliuojamu užsegimu. Pagaminta iš medvilnės tvilo pluošto su šviesą atspindinčiomis dekoracijomis. 

Mano reklama elektroninėje parduotuvėje galite lengvai ir greitai įsigyti "VISINATU'' beisbolo kepuraitę. Detalesnė informacija pateikta žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

5-ių segmentų beisbolo kepuraitė ''VISINATU'' reguliuojamu plastikinės juostelės užsegimu gale. Pagaminta iš medvilnės tvilo pluošto su 4-iomis pilka spalva apsiūtomis skylutėmis viršugalvyje. Kepuraitė dekoruota šviesą atspindinčiomis juostomis aplink snapelio kraštą ir kaušelio viršuje bei šonuose. Dydis: 7 1/4. Galimybė pasirinkti iš 5-ių spalvų.

Išmatavimai27X19X16 CM
Kilmės šalisCN
Svoris0,066
SudėtisCotton

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close