Close

Sudedamas skėtis CARDIF

7,70 € (su mok.)

8,10 € (su mok.)

-5%

21colio (~53cm) skersmens rankiniu būdu išskleidžiamas skėtis ''CARDIF''. Tvirtas dvispalvis poliesterio pluošto skėtis su sidabro spalvos apačia bei puošybos elementais.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti ''CARDIF'' sudedamą skėtį. Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

21colio (~53cm) skersmens rankiniu būdu išskleidžiamas skėtis ''CARDIF''. Pagamintas iš 190T poliesterio pluošto su cinkuoto metalo stiebu bei antgaliais ir juodos spalvos metaliniais skėčio virbais. Praktiškas skėtis su 3 sulenkimo slenksčiais ir spalvotomis viršutinėmis plokštėmis bei sidabro spalvos danga iš apačios. Su plastikine rankena sidabrinės spalvos apvadu bei juodos spalvos rankogaliu bei dirželiu. Su atitinkamos spalvos dėklu sidabriniu dekoru. Galimybė pasirinkti iš 6-ių spalvų.

Kilmės šalisCN
Išmatavimai97X57 CM
Svoris0,298
SudėtisPolyester

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close