Close

Mažas skėtis su dėklu LADY MINI

21 colio (~53cm) skersmens rankiniu būdu išskleidžiamas skėtis ''LADY MINI'' su atitinkamos spalvos dėklu. Kompaktiškas poliesterio pluošto skėtis su sidabro spalvos rankena.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti ''LADY MINI'' sudedamą skėtį su dėklu. Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

21 colio (~53cm) skersmens rankiniu būdu išskleidžiamas skėtis ''LADY MINI'' su atitinkamos spalvos dėklu ir 3 sulenkimo slenksčiais. Pagamintas iš 190T  poliesterio pluošto medžiagos ir cinkuoto paviršiaus stiebo, virbų bei antgalių. Kompaktiškas skėtis su plastikine sidabro spalvos rankena ir pilku rankogaliu bei dirželiu. Galimybė pasirinkti iš 7-ių spalvų.

Išmatavimai94X56 CM
Kilmės šalisCN
Svoris0,266
SudėtisPolyester

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close