Close

Saugus kortelių ir paso dėklas "Antiscam" su RFID apsauga

20,00 € (su mok.)

Kompaktiškas ir lengvas, ir svarbiausia - saugus, tai kortelių ir paso dėklas "Antiscam". Dėklą galime dekoruoti pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklamine žinute. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti saugų kortelių dėklą "Antiscam". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Ypatingai saugus kortelių ir paso dėklas "Antiscam". Galime greitai ir kokybiškai dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklamine žinute.

Premium klasės PU odos kortelių ir paso dėklas "Antiscam" talpina iki aštuonių kortelių, pasą ir kitus dokumentus. Svarbiausia šio dėklo savybė - saugumas, šis dėklas apsaugo Jūsų korteles nuo bekontakčio nuskaitymo jei šis viršija 3cm atstumą, tad atsiskaityti galėsite taip pat patogiai, tačiau nereikės baimintis dėl už kelių dešimčių centimetrų ar keleto metrų esančių ilgapirščių su nuskaitymo įranga.

Dydis: 14x10x0,6 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 50x120 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close