Close

Piniginė "SHIFT" su integruota išorine baterija

30,00 € (su mok.)

Unikali ir kokybiška piniginė su integruota išorine baterija. Galime dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu. Minimalus kiekis dekoravimui 10 vnt. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti piniginę su integruota baterija "SHIFT". Daugiau informacijos apie prekę galite rasti žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Itin praktiška piniginė su integruota išorine baterija. Yra galimybė dekoruoti Jūsų norimu logotipu ar užrašu. 

Piniginėje galėsite laikyti ne tik korteles ar kitus dokumentus, šioje piniginėje integruota 2200mAh baterija su kuria galėsite krauti savo išmaniuosius telefonus ar kitus įrenginius. Piniginė yra plona, todėl puikiai tiks keliaujant, aktyviai leidžiant laiką gamtoje ar dirbant, vienoje vietoje galėsite laikyti visus svarbiausius asmeninius daiktus.

Dydis: 11,2 x 8,1 x 2,4 cm. 

Galima dekoruoti logotipu, spaudos ploto dydis: 50x40 mm. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close