Close

Reklaminis antistresinis žaislas-streso slopintuvas su magentu "Cube"

Reklaminis antistresinis žaislas-streso slopintuvas su magentu "Cube" iš 8 medinių kubų kurios magnetiniu būdu jungiasi prie metalinės šerdies. 

Mano reklama elektroninėje parduotuvėje galite lengvai ir greitai įsigyti "Cube" stresą malšinantį žaislą. Detalesnė informacija pateikta žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Magnetinės jėgos, veikiančios tarp medžio ir metalo? Tai stebuklas?
Šis ekologiškai žaislas - antistresinis kubas, sudarytas iš 8 mažesnių kubelių išdėstytų aplink šarato formos metelinę įmagentintą šerdį. Su juo galite žaisti įvairiais būdais - pasukti, statyti naujas figūras arba tiesiog naudoti, kaip popieriaus ar vizitinių kortelių dėklą.

Galime išgraviruoti Jūsų logotipą ant kubelių paviršiaus, geresniam prekinio ženklo viešinimui. Tai puiki verslo dovana, kuri nepaliks abejingų. 

Dydis: 6.5x6.5x6.5 cm
Medžiaga: mediena su guma, metalas, magnetas

Logotipo dekoravimas: lazerinis graviravimas

Svoris: 0.32 kg

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close