Close

Magnetinis antistresinis žaislas "Magnetic Stick" su logotipu

Magnetinis antistresinis žaislas "Magnetic Stick" su logotipu ar užrašu geresniam Jūsų prekinio ženklo viešinimui. 

Mano reklama elektroninėje parduotuvėje galite lengvai ir greitai įsigyti "Magnetic Stick" stresą malšinantį žaislą. Detalesnė informacija pateikta žemiau skiltyje APIE PREKĘ. Kaina priklauso nuo prekių kiekio ir pristatymo būdo.

Pristatymas nuo 5-7 darbo dienų.

Jūsų pageidavimu visos prekės gali būti dekoruojamos logotipu ar užrašu. Atkreipkite dėmesį, jog į viršuje pateiktas kainas spaudos kaina neįskaičiuota. Jei neradote reikiamos informacijos, ar turite papildomų klausimų palikite mums žinutę kontaktinėje formoje ir mes su jumis susisieksime.

Reklaminis antistresinis žaislas - magnetinė lazdelė sudaryta iš 4 stipriai įmagnetintų metalinių cilindriukų. Iš jų galima sudaryti įvairias figūras ir derinius. Įspėjame, pradėjus žaisti su "Magnetic stick" antistresu bus sunku jį paleisti iš rankų. Kai išmoksite juo naudotis, atrodysite lyg fokusininkas, kai Jums tarp pirštų suksis magnetiniai pagaliukai. 

Keturi stiprūs „NeFE“ magnetai leidžia sukurti skirtingas formas ir struktūras. Puikiai tinka begaliniam fidgeting treniravimuisi.

Dydis: 4 detalės rinkinyje, kurių kiekviena: L = 3.6 cm, Ø 0.8 cm; dėžutė: 15?9?1.6 cm
Medžiaga: aliuminis, NeFe magnettai.

Logo dekoravimas: lazerinis graviravimas.

Weight: 0.07 kg

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close